Kontakt

NTG Transport OÜ
Kõrtsi tee 3, Lehmja küla
Rae vald
75306 Harju maakond, Eesti
info@ntgtransport.com
Tel
: +372 6015100

Reg. no: 12805878
VAT no: EE101775441

andra

Andra Pajuväli
Müügijuht
Tel: +372 6015100
Tel: +372 528 0887
E-mail: andra@ntgtransport.com

no-photo

Kristiina Joost
Müügijuht
Tel: +372 5647 3000
E-mail: kristiina@ntgtransport.com

Kristjan_Web

Kristjan Vahemets
Veokorraldus, teenuste müük
Rootsi liiklus
Tel: +372 5341 0213
E-mail: kristjan@ntgtransport.com

Uku_Web

Uku Ojand
Veokorraldus, Eesti jaotusveod, Taani liiklus, teenuste müük
Tel: +372 5199 9618
E-mail: uku@ntgtransport.com

no-photo

Martin Birk
Veokorraldus, Soome liiklus, teenuste müük
Tel: +372 5645 5506
E-mail: martin@ntgtransport.com

no-photo

Kati Olev
Veokorraldus, Soome liiklus, teenuste müük
Tel: +372 5810 8511
E-mail: kati@ntgtransport.com

no-photo

Imre Aunapuu
Veokorraldus, Itaalia liiklus, teenuste müük
Tel: +372 5854 4115
E-mail: imre@ntgtransport.com

no-photo

Katrin Altmets
Tegevdirektor
Tel: +372 5690 7610
E-mail: katrin@ntgtransport.com

Virge_Web

Virge Ratassepp
Raamatupidaja
E-mail: virge@ntgtransport.com