Kontakt

NTG Transport OÜ
Kõrtsi tee 3, Lehmja küla
Rae vald
75306 Harju maakond, Eesti
info@ntgtransport.com
Tel
: +372 6015100

Reg. no: 12805878
VAT no: EE101775441

andra

Andra Pajuväli
Müügijuht
Tel: +372 6015100
Mob: +372 528 0887
E-mail: andra@ntgtransport.com

Kristjan_Web

Kristjan Vahemets
Veokorraldus, teenuste müük
Rootsi ja Norra liiklus
Tel: +372 53410 213
E-mail: kristjan@ntgtransport.com

Uku_Web

Uku Ojand
Veokorraldus, Eesti jaotusveod, Taani liiklus, teenuste müük
Tel: +372 51999 618
E-mail: uku@ntgtransport.com

no-photo

Martin Birk
Veokorraldus, Soome liiklus, teenuste müük
Tel: +372 56455506
E-mail: martin@ntgtransport.com

Risto_Web

Risto Merisalu
Tegevjuht, teenuste müük
Tel: +372 56600 510
E-mail: risto@ntgtransport.com

Martin

Martin Noorkõiv
Lennu ja mereveod, tegevjuht.
MD, NTG Global Eesti OÜ
E-mail: mno@ntgglobal.com

Virge_Web

Virge Ratassepp
Raamatupidaja
E-mail: virge@ntgtransport.com