Kontakt

NTG Transport OÜ
Kõrtsi tee 3, Lehmja küla
Rae vald
75306 Harju maakond
info@ntgtransport.com
tel: +372 6015100

Reg. nr: 12805878
KMKR nr: EE101775441

andra

Andra Pajuväli
Müügijuht
Tel: +372 6015100
Mob: +372 528 0887
E-mail: andra@ntgtransport.com

Kristjan_Web

Kristjan Vahemets
Veokorraldus
Rootsi ja Norra liiklus
Tel: +372 53410 213
E-mail: kristjan@ntgtransport.com

Uku_Web

Uku Ojand
Veokorraldus
Jaotusveod, Balti riikide liiklus
Tel: +372 51999 618
E-mail: uku@ntgtransport.com

no-photo

Martin Birk
Veokorraldus
Soome liiklus
Tel: +372 56455506
E-mail: martin@ntgtransport.com

Risto_Web

Risto Merisalu
Teenuste müük
Tegevdirektor
Tel: +372 56600 510
E-mail: risto@ntgtransport.com

tatjana

Tatjana Leib
Veokorraldus
Hispaania, Prantsusmaa,
Beneluxi riikide liiklus
Tel: +372 5344 9415
E-mail: tatjana@ntgtransport.com

Martin

Martin Noorkõiv
Lennu ja mereveod
NTG Global Eesti OÜ tegevdirektor
Tel: +372 527 8990‬
E-mail: mno@ntgglobal.com

Jeol

Joel Jõgisu
Finantsjuht
Tel: +372 5145 981
E-mail: joel@ntgtransport.com

Virge_Web

Virge Ratassepp
Raamatupidaja
E-mail: virge@ntgtransport.com